Do czego służy zestaw do przedłużania rzęs? Jak go stosować?

Atrakcyjne, długie rzęs to marzenie wielu kobiet, które w tym celu regularnie korzystają z pomocy kosmetyczki. Rozwiązaniem, które zapewnia doskonały wygląd, jest specjalny zestaw do przedłużania rzęs. Jak go stosować? Do czego w zasadzie służy taki zestaw? O tym dowiesz się z dalszej części tekstu!

Zestawy do stylizacji rzęs – do czego służą?

Specjalistyczne zestawy do stylizacji rzęs Noble Lashes to zbiór najważniejszych produktów i akcesoriów, które umożliwiają wygodne i efektywne przedłużanie kobiecych rzęs. Ogromną zaletą zestawów jest fakt, że są one skomponowane przez instruktorkę, a co za tym idzie, cała lista produktów została skrupulatnie przemyślana tak, aby zapewnić możliwie jak najlepszy efekt prac! Zestawy przeznaczone są dla profesjonalistek, które w codziennym życiu zawodowo zajmują się pielęgnacją i stylizacją rzęs. Specjalistyczny zestaw może być także ciekawą propozycją dla kobiet, które nie wykonują zawodu kosmetyczki, ale w ramach realizacji pasji i hobby zajmują się półprofesjonalną stylizacją rzęs. Wymagana jest jednak odpowiednia wiedza i doświadczenie. Dla zainteresowanych tematyką przedłużania rzęs i ich stylizacji firma Centrum Wizażu i Stylizacji Rzęs Katarzyna Barth organizuje interesujące szkolenia!

Co wchodzi w skład zestawu do przedłużania rzęs?

W każdym zestawie, oferowanym przez Centrum Wizażu i Stylizacji Rzęs Katarzyna Barth, znajdują się narzędzia oraz akcesoria, które zapewniają sprawną i efektywną pracę. W zależności od konkretnego zestawu, wśród produktów mogą znajdować się takie przedmioty, jak różne rodzaje rzęs, specjalistyczne pęsety, kleje i taśmy do przyklejania lub podklejania rzęs, środki chemiczne do usuwania kleju, odtłuszczacze, czy aplikatory. Wszystkie zestawy przygotowane są przez wykwalifikowaną, doświadczoną instruktorkę Noble Lashes, która w swojej pracy bazuje na bogatym doświadczeniu i relacjach z klientkami! Takie rozwiązanie zapewnia dobór wyłącznie specjalistycznego asortymentu, dzięki czemu codzienna praca nad wyglądem rzęs klientek stanie się prawdziwą przyjemnością!

Jak stosować zestaw do przedłużania rzęs?

Profesjonalne zestawy do stylizacji rzęs składają się z wysokiej jakości produktów i akcesoriów, przeznaczonych dla profesjonalnych kosmetyczek. Stosowanie zestawu jest ściśle uzależnione od oczekiwań klientki. W każdej kompletacji znajdują się estetyczne rzęsy w różnych rozmiarach, gotowe do założenia niemalże od zaraz. Przed przystąpieniem do zabiegu przedłużania rzęs należy przede wszystkim przygotować swoje miejsce pracy. Następnie wybieramy odpowiedni rodzaj i długość rzęs, które zostały wybrane przez klientkę. Zabieg odbywa się z wykorzystaniem kleju, który należy równomiernie rozprowadzić na powierzchni sztucznych rzęs zawartych w zestawie i przytwierdzić je do naturalnych rzęs klientki. Szczegółowe informacje dotyczące stosowania można uzyskać od wykwalifikowanej instruktorki. Centrum Wizażu i Stylizacji Rzęs Katarzyna Barth realizuje specjalistyczne, kompleksowe szkolenia dla wszystkich kobiet zainteresowanych tematyką przedłużania rzęs. Uczestnictwo w szkoleniu to okazja, by zdobyć potrzebną wiedzę i doświadczenie, ale także rozwinąć swoje CV i portfolio!

Jakie zalety niesie za sobą korzystanie z przygotowanych zestawów do stylizacji rzęs?

Zestawy do przedłużania rzęs, które dostępne są w sprzedaży w sklepie kbarth.pl to kompletacje stworzone przez doświadczoną instruktorkę. Dzięki temu możemy mieć pewność, że asortyment, który został w nich zawarty to wyłącznie te produkty i akcesoria, które ułatwią zabieg przedłużania czy też stylizacji rzęs. Odpowiedni dobór wysokiej jakości przedmiotów z pewnością przyspieszy cały proces, a ponadto zapewni większą trwałość przedłużonych rzęs. W zestawie znajdują się nie tylko kleje, taśmy, czy specjalne szczoteczki do stylizacji, ale także różne rodzaj rzęs, dzięki czemu klientka będzie mogła wybrać, którą wersję chciałaby widzieć na swojej twarzy. Rozwinięciem listy produktów są także inne narzędzia, takie jak aplikatory, pęsety, czy odtłuszczacze, które są absolutnie niezbędnymi przyrządami podczas zabiegu przedłużania rzęs.