Jak mieć długie rzęsy? Marzenie kobiet

Długie, zadbane rzęsy to marzenie każdej kobiety. Wydłużone tuszem lub przedłużone przez kosmetyczkę sprawiają, że oko nabiera właściwej oprawy, jest wyraziste i przyciąga wzrok. Idealny makijaż bez zaakcentowanych rzęs nie ma racji bytu. Znawcy tematu podkreślają, że makijaż oka jest najważniejszym elementem upiększania. Dlatego też wiele kobiet decyduje się na przedłużanie rzęs u profesjonalnej kosmetyczki. Chcą wyglądać pięknie cały czas i nie muszą wykonywać makijażu każdego dnia. To trend, który znalazł wiele zwolenniczek. 

Jak dbać o rzęsy? 

Wiele kobiet zastanawia się, co robić, by rzęsy były naturalnie długie i stanowiły ozdobę oka. Na forach internetowych panie prześcigają się w pomysłach. Warto jednak podkreślić, że najważniejszy jest dokładny demakijaż oka wykonany odpowiednimi do tego preparatami. Można również rzęsy delikatnie musnąć wazeliną lub użyć do tego olejku rycynowego. W sklepach dostępne są również profesjonalne odżywki, które mają wzmocnić rzęsy i wpłynąć na ich porost. Jeśli jednak nie mamy czasu na długotrwałe zabiegi, warto pomyśleć o profesjonalnym przedłużaniu rzęs. To szybki i bezbolesny  sposób , by zachwycić. 

Jak wygląda zabieg przedłużania rzęs? 

Zabieg przedłużania rzęs trwa około godzinę i jest jednym z najszybszych sposobów na upiększenie oka. Wyraziste, mocne rzęsy sprawiają, że poprawia się nasz wizerunek. Kosmetyczna zabezpieczywszy oczy odpowiednimi akcesoriami ( płatkami) doczepia włoski preparatem do nasady oka. Wiele zależy od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. Delikatny efekt można osiągnąć dzięki metodzie 1:1, mocniejszy  2:1 , zaś bardzo wydłużyć i zagęścić można metodą 3:1. Ten ostatni sposób wybierają panie na wielkie gale, eleganckie uroczystości, a młode dziewczyny na studniówki. Zaletą przedłużania rzęs jest spektakularny efekt i brak konieczności wykonywania codziennego makijażu oka. Dla wielu to bardzo praktyczne i dobre rozwiązanie. 

Jakie produkty do przedłużania rzęs? 

Profesjonalna kosmetyczka powinna w swoim gabinecie korzystać z najlepszych produktów i akcesoriów do przedłużania rzęs. Oko jest dość wrażliwe, dlatego tak ważne jest, by wszystko było najlepszej jakości, a żaden preparat nie uczulał. Doklejane włoski mogą być syntetyczne, jedwabne lub naturalne. Istotne są również płatki do podklejania, taśmy zabezpieczające oczy w trakcie zabiegu. Rzęsy doczepiane są specjalnym preparatem, który utrzymuje je przez długi czas. 

Rzęsy Wave. 

Na rynku pojawia się coraz więcej firm produkujących akcesoria do przedłużania rzęs. Jedną z nich jest firma Lashes, specjalizująca się w tego typu produktach. Najnowszy Wave Lashes w pięknym, morskim opakowaniu to jeszcze szybszy sposób na przedłużenie rzęs. Jak zapewnia producent tworzenie kępek nowymi rzęsami jest jeszcze łatwiejsze. Można to zrobić samodzielnie, ponieważ paski i paletki są jeszcze łatwiejsze w użyciu. To wyjątkowy sposób na dopełnienie makijażu i idealny wygląd. 

Chcę być piękna. 

Żaden zabieg nie daje tak szybkiego efektu by wyglądać pięknie, jak właśnie doczepianie rzęs. Zmienia się wygląd twarzy, rysy stają się wyraziste, oko większe. To efekt spektakularny. Wiele pań uwielbia ten sposób poprawienia urody, bo jest szybki, bezpieczny, niedrogi i zawsze skuteczny. Musimy dopasować metodę do swojej urody i karnacji, choć profesjonalna kosmetyczka na pewno doradzi najlepszy sposób na zagęszczenie. Każda kobieta chce być piękna, a przedłużanie rzęs to sposób na niesamowity efekt. Warto już dziś zaopatrzyć się w profesjonalne produkty lub udać do kosmetyczki.