Poduszka do przedłużania rzęs

 Zabiegi kosmetyczne to często zadanie wymagające przybrania przez klientkę bądź klienta niewygodnych pozycji w których niestety będą oni musieli wytrzymać czasem i długie, nużące godziny. Jednym z tego typu zabiegów jest przedłużanie rzęs – procedura która wymaga od klientki wytrwania w tej samej pozycji od jednej do czasem nawet czterech godzin! Na szczęście rynek gadżetów kosmetycznych ma na to rozwiązanie – poduszka do przedłużania rzęs to idealne rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie komfort i wygodę nawet podczas najbardziej czasochłonnych procedur pielęgnacyjnych.

Jak działa oraz z czego zrobiona jest poduszka do przedłużania rzęs?

Działanie poduszki do przedłużania rzęs jest niesamowicie proste i intuicyjne! Jest to poduszka wyprodukowana z czułego, otulającego skórę materiału który nie powoduje uczuleń oraz podrażnień .Działa ona na zasadzie odpowiedniego wyprofilowania – tak aby głowa osoby otrzymującej zabieg przedłużania rzęs była utrzymana w tej samej, stabilnej pozycji oraz aby stylistka bądź stylista miał odpowiedni dostęp do rzęs i powiek swojego klienta. Jest ona stworzona tak aby nie wywoływać dyskomfortu w okolicach karku, szyi i szczęki i tym samym pozwolić zrelaksować się do granic możliwości.

Poduszka do przedłużania rzęs

Dla kogo powstały poduszki do przedłużania rzęs?

Poduszki do przedłużania rzęs powstały dla stylistów i stylistek którzy cenią sobie jak najwyższą jakość swoich usług, a także dla osób które wykonują zabieg przedłużania rzęs amatorsko – sobie, członkom swojej rodziny lub swoim znajomym i szukają odpowiedniego, najwyższej jakości gadżetu który umili obu stronom cały proces. Jest to produkt niezbędny dla profesjonalnych salonów kosmetycznych które na pierwszym miejscu w swoich wartościach stawiają komfort klienta, a także jakość swojego własnego procesu twórczego podczas pracy. Poduszka do przedłużania rzęs pozwala bowiem na większą sprawność w operowaniu dłonią, utrzymując głowę pacjenta w kompletnie unieruchomionej pozycji na czas wykonywania zabiegu, co daje nam pewność na 100% precyzję podczas czasochłonnej pracy przy wrażliwych okolicach oka, rzęs i powiek.

Dlaczego warto zainwestować w poduszkę do przedłużania rzęs?

Komfort, wysoka jakość i przede wszystkim bezpieczeństwo powinny być priorytetem każdego szanującego się salonu kosmetycznego. Niestety – zabieg przedłużania rzęs należy do tej klasy usług kosmetycznych w której o różnego rodzaju wpadki i wypadki jest łatwo – w końcu samą pracę wykonuje się w okolicach oczu, na reaktywnych powiekach które mogą mimowolnie zacząć mrugać z powodów delikatnych irytacji na gałce ocznej w czasie wykonywanego zabiegu, jeśli dołożymy do tego możliwość przypadkowego ruchu głową przez klienta w czasie zabiegu – to o odlepiony rzęs, klej na powiece – lub co gorsza – gałce ocznej klienta nie trzeba długo prosić. Dlatego tak niesamowicie ważne jest jak najmocniejsze ustabilizowanie głowy osoby na której wykonujemy zabieg – na bezpieczeństwie nigdy się nie oszczędza. 

Dodatkowo posiadając poduszkę do przedłużania rzęs możemy podnieść aspekt wizualny naszego salonu. Delikatna, miękka, wysokiej jakości poduszka o unikatowym kroju i kolorze z pewnością doda elegancji i wykwintności naszemu salonu, będzie ona dodatkowo świadczyć o tym, że traktujemy naszą pracę poważnie, a luksusowe traktowanie i profesjonalne podejście do klienta są jednym z naszych priorytetów – tym samym sprawiając, że nasi klienci będą nas częściej odwiedzać oraz polecać swoim znajomym oraz rodzinie.

Podsumowując – w obecnych czasach i przy obecnych standardach jakości usług kosmetycznych poduszka do przedłużania rzęs to już nie tylko luksusowy dodatek do salonu, to również zaświadczenie o tym, że my – jako osoba świadcząca usługi – bierzemy naszą pracę z pełną powagą, mając za priorytet najwyższą jakość usług które świadczymy naszym klientom.