Rzęsy Eco Volume Lashes

Rzęsy niewątpliwie stanowią ważny element wyglądu każdej osoby.  Zdobią w końcu oczy, czyli wrota do duszy człowieka. Nic więc dziwnego, że wielu osobom zależy na podkreśleniu ich naturalnego piękna. Kobiety decydują się na różne metody w celu osiągnięcia wymarzonych rzęs. Popularnym wyborem są zdecydowanie tusze do rzęs, które są jednak nietrwałe, ponieważ wymagają codziennej aplikacji, poprawiania i zmywania przed snem, co może skutecznie popsuć humor, szczególnie kiedy po ciężkim dniu pracy kładziesz się do łóżka i z objęć Morfeusza wyrywa Cię myśl o zmyciu makijażu. Świetnym środkiem zaradczym w tej sytuacji będą przedłużane rzęsy Dzięki nim będziesz w stanie zaoszczędzić bardzo dużo czasu, który należałoby poświęcić na aplikację tuszu. Dzięki tej metodzie na długi czas zapomnisz też o spływających rzęsach w trakcie ciepłych dni. Przedłużane rzęsy aplikujemy co dwa, trzy tygodnie, choć dokładny czas zależy od indywidualnych potrzeb klientki i rodzaju rzęs. Wiele osób nieprzekonanych do tej metody ozdabiania rzęs, podnosi argument nieprzyjaznej środowisku produkcji czy testów na zwierzętach. Specjalnie dla osób, które mają na uwadze kwestie ekologicznego stylu życia powstały Rzęsy Eco Volume Lashes

Konsumenci są świadomi faktu, że znaczna większość tradycyjnych opakowań przedłużanych rzęs jest produkowana z użyciem plastiku, którego nadmierna ilość szkodzi Matce Ziemi. W pogotowiu przychodzi nowość od marki Noble Lashes, czyli Rzęsy Eco Volume Lashes. Marka ceni potrzeby swoich klientów oraz reaguje na zachodzące w społeczeństwie dynamiczne zmiany dotyczące postrzegania produktów Beauty. Prezentuje więc opakowania rzęs z papieru Kraft, który jest materiałem wytrzymałym a co najważniejsze w pełni biodegradowalnym, stanowi on przeciwwagę dla plastikowych paletek i ogranicza produkcję plastiku. Warte podkreślenia jest, że Eco Volume Lashes nie są też testowane na zwierzętach! Marka Noble Lashes działa bardzo aktywnie na rzecz pomocy planecie. Udowodniła to organizując niedawno akcję, w którą włączyła stylistki rzęs. Każda stylistka miała możliwość zjawić się w wybranym Eco Punkcie z dwudziestoma zużytymi plastikowymi paletkami, za które otrzymywała nową ekopaletkę. Noble Lashes w kwestii ochrony planety wznosi się ponad konkurencyjne interesy, dlatego przyjmowała paletki różnych marek. W efekcie firma zebrała ponad trzynaście tysięcy opakowań, które zostaną ponownie wykorzystane jako armatura sanitarna. 

Eko produkcja to nie jedyna zaleta Rzęs Eco Volume Lashes. Warto zwrócić uwagę na ich kolor, czyli niezwykle głęboką czerń, która wspaniale podkreśli oczy każdej osoby. Dodatkowym atutem tego typu rzęs będzie zauważalna lekkość i łatwość aplikacji. Zaskoczyć może też nowy, ulepszony pasek rzęs ułatwiający pracę z nimi. Dzięki niej jako stylistka zapewnisz swoim klientkom niesamowity komfort, a do tego ułatwisz aplikację. Cecha, której nie należy pominąć to także przyjemna miękkość, która ułatwi tworzenie estetycznych kępek. Eco Volume Lashes to unikalne rzęsy, które w niczym nie ustępują tradycyjnym paletkom, a jedynie doskonalą produkt. Połączenie zrównoważonej produkcji z niezwykłą jakością rzęs oraz godnymi podziwu działaniami marki w kontekście zwalczania nadmiernej produkcji plastiku to zdecydowanie powód do wypróbowania rzęs Eco Volume Lashes w Twoim salonie. Jako stylistka nie tylko pomożesz budować świadomość wśród fanek przedłużanych rzęs, ale też wzbogacisz swój asortyment i zdobędziesz nową grupę prowadzących ekologiczny tryb życia klientów salonów kosmetycznych. Daj się zaskoczyć magii Eco Volume Lashes i zaimponuj swoim klientkom.