Rzęsy Eco Volume Lashes – świetna kolekcja

Rzęsy Eco Volume Lashes to gorąca nowość od topowego producenta rzęs w naszym kraju-Noble Lashes. Te cienkie i bardzo wygodne rzęsy doskonale sprawdzają się przy wielu metodach wyklejania rzęs. Powstały w zgodzie z ekologią, a ich papierowe opakowanie podlega całkowitej biodegradacji. Pasek rzęs i delikatny klej, którym rzęsy są do niego przyklejone, wpływają na niesamowity komfort i wygodę pracy. Pozwala to przyspieszyć tempo stylizacji i zapobiega niszczeniu się rzęs, tym samym pozwalając na tworzenie pięknych i puchatych kępek. 

Jakie rzęsy znajdziemy w kolekcji?

W najnowszej kolekcji Eco Volume Lashes znajdziesz wszystkie niezbędne rzęsy do stworzenia perfekcyjnej stylizacji w kolorze głębokiej czerni. Rzęsy występują w dwóch najchętniej wybieranych przez klientki skrętach-C oraz D. Ich skręt jest najbardziej zbliżony do naturalnego kształtu rzęs. Oba typy skrętu doskonale podkreślają spojrzenie i sprawdzają się przy prawie każdej budowie oka. W ekologicznej kolekcji Eco Volume Lashes występuje również całe spektrum długości rzęs, od 6 mm aż do 15 mm. By jeszcze bardziej spełnić oczekiwania wymagających klientek oraz stylistek, kolekcja oferuje rzęsy w wielu grubościach, od bardzo subtelnych i cienkich rzęs o grubości 0,05 aż do rzęs 0,10 mm. 

Co wyróżnia rzęsy Eco Volume Lashes na tle innych?

Rzęsy Eco Volume Lashes wykonane są w zgodzie z ekologią i są całkowicie przyjazne środowisku. Oprócz tego nie są w żaden sposób testowane na zwierzętach. Opakowanie rzęs wykonane jest z biodegradowalnego papieru, a nie jak w przypadku innych marek, z wszechobecnego plastiku. 

Ponadto rzęsy przyklejone są do jasnego paska, który dobrze wyróżnia się na ich tle, co pozwala w prosty sposób chwytać rzęsy pęsetą. Dzięki temu istnieje znacznie mniejsze ryzyko uszkodzenia rzęs podczas ich oczepiania, co często ma miejsce, gdy ciemny pasek zlewa się z czarnymi rzęsami. Rzęsy z kolekcji Eco Volume Lashes są niesamowicie miękkie i delikatne, co wpływa na komfort ich noszenia nawet przez klientki o bardzo delikatnych oczach. Również wielbicielki bardzo wyrazistych i odważnych metod docenią wygodę ich noszenia, bo nawet ekstremalnie puszyste kępki nie obciążają powiek.  

Rzęsy ECO Volume Lashes C 0,05

Jaki efekt osiągniemy rzęsami Eco Volume Lashes?

Dzięki rzęsom z nowej kolekcji od Noble Lashes możemy wykleić praktycznie każdą stylizację, jaką zażyczy sobie nasza klientka. Rzęsy o skręcie C i D sprawdzają się w stylizacjach typu baby doll, Hollywood, w metodach objętościowych czy klasycznego kociego oka. Oprócz tego szeroki wybór długości i grubości rzęs pozwala na stworzenie zarówno naturalnych, jak i bardzo wyrazistych stylizacji. Kępki stworzone przy użyciu rzęs Eco Volume Lashes są bardzo puszyste, a zarazem leciutkie, co na pewno sprawdzi się u osób, które dopiero zaczynają przygodę z przedłużanymi rzęsami. 

Dla kogo polecana jest praca z rzęsami Eco Volume Lashes?

Ekologiczna kolekcja rzęs Eco Volume Lashes znajdzie zastosowanie w pracy profesjonalnych i doświadczonych stylistek, jak i tych, które dopiero zaczynają świadczyć usługę zagęszczania i przedłużania rzęs. Dzięki jasnemu paskowi i lekkiemu klejowi, którym przyczepione są rzęsy do paska, stanowią doskonały materiał do nauki wyklejania rzęs i tworzenia kępek. Nie sprawiają żadnych problemów podczas aplikacji, co przyspiesza znacznie proces wyklejania naturalnych rzęs. Gwarantujemy, że każda stylistka, która przetestuje nową linię od Noble Lashes, nie będzie chciała już pracować na innych rzęsach. Oprócz tego wybierając Eco Volume Lashes, przyczyniasz się do ochrony naszej planety.