Piękno i ekologia w parze. Poznaj nowe rzęsy Eco Volume Noble Lashes

Rzęsy Eco Volume renomowanej firmy Noble Lashes to unikatowe rozwiązanie na rynku produktów do stylizacji rzęs. Rzęsy Eco Volume są odpowiedzią na realne potrzeby zadbania nie tylko o piękno kobiet jak również naszej planety. Nowa linia ekologicznych rzęs Noble Lashes została stworzona z myślą o środowisko i naszego wpływu na nie. Branża beauty coraz częściej pokazuje, że problem zanieczyszczenia środowiska plastikiem nie jest jej obojętny.

Rzęsy Eco Volume zostały zaprojektowane z ultralekkiego materiału, który zapewnia komfort noszenia, a tworzenie kępki z rzęs Eco Volume nigdy nie było prostsze. Jasne, matowe tło na których umieszczone są paski równych i intensywnie czarnych rzęs, pozwalają na szybkie odseparowanie rzęs i stworzenie idealnej kępki niezależnie czy pracujesz metodą przekładaną, bujania czy robisz kępki w palcach. Dzięki zastosowaniu matowego wykończenia i jasnego koloru paska, oczy Stylistki nie męczą się przy pracy. Delikatny klej i zastosowana technologia Clean Peel ułatwia przełożenie paska rzęs na holder, dzięki któremu praca staje się wydajniejsza. Klej nie zostawia resztek, łatwo można przełożyć pasek z powrotem do pudełka.

Szerokie spektrum rozmiarów od 6mm do 15 mm zapewni szybką i równą aplikacje w wybranym rodzaju stylizacji w metodzie objętościowej. Dużym atutem rzęs Eco Volume jest też opakowanie. Ekologiczne opakowanie rzęs nie tylko estetycznie prezentuje się na salonowych półkach, a jest całkowicie nieszkodliwe dla środowiska. Pudełko Eco Volume stworzone zostało ze specjalnego kartonu Kraft, który w całości nadaje się do recyklingu i jest w 100% biodegradowalne. Wystarczy po zużyciu wyrzucić je do kosza z oznaczeniem papieru. To duży krok w stronę poprawy naszego środowiska, bo im mniej plastiku, tym mniej zanieczyszczeń. Rzęsy Eco Volume nie są testowane na zwierzętach i są bezpieczne dla środowiska. 

Rzęsy Eco Volume to intensywnie matowe rzęsy syntetyczne stworzone z myślą o pięknie i ekologii. To ukłon w stronę Stylistek zaangażowanych w ruch ekologiczny, dla których kwestia ograniczenia plastiku nie jest obojętna. Rzęsy Eco Volume występują w dwóch skrętach C i D, grubościach od 0.05mm do 0.10mm i długości od 6 mm do 15 mm lub w wersji Mix (8mm-14mm). Wersje mix polecamy początkującym stylistkom, które rozpoczynają swoją przygodę ze stylizacją rzęs.

Rzęsy Eco Volume to również oszczędność pieniędzy dzięki wydajniejszej pracy przy tworzeniu kępek. W ocenie Stylistek zauważalna jest mniejsza ilość nieudanych kępek przy każdej stylizacji. Rzęsy Eco Volume są delikatne i cienkie dzięki czemu są bardzo dobrze tolerowane przez Klientki i wyjątkowo pięknie prezentują się w metodach objętościowych. Lekkie rzęsy Eco Volume nie stwarzają poczucia ciężkiego spojrzenia po aplikacji, ani też nie obciążają naturalnej rzęsy, dzięki czemu Klientki odczuwają duży komfort noszenia ich aż do następnej aplikacji. Dbając o prawidłową żywotność rzęsy naturalnej należy wykonywać uzupełnienie rzęs minimum co trzy tygodnie. 

Przed przystąpieniem do zabiegu stylizacji rzęs należy pamiętać o dokładnym demakijażu okolicy oka i umyciu rzęs. Na zdezynfekowany holder należy odkleić paski rzęs z odpowiednimi długościami i skrętem i umieścić je na holderze. Rzęsy dolne należy odseparować by uniknąć podklejenia ich z rzęsami górnymi. Na kamień lub pierścień dodać kropelkę kleju do stylizacji rzęs i pęsetą do separacji odseparować rzęsę naturalną. Pęsetą do metody objętościowej należy wykonać kępkę, zanurzyć jej podstawę w kleju i płynnym ruchem przyłożyć do rzęsy naturalnej. Po zakończonej stylizacji należy paski rzęs odkleić od holderu i umieścić w opakowaniu, dzięki czemu zmniejszy się ich kontakt z zanieczyszczeniami.