Rzęsy Eco Volume Lashes od KBarth – innowacja w świecie kępek rzęs!

Eco Volume Lashes

Rzęsy Eco Volume Lashes są idealnym rozwiązaniem dla kosmetyczek, które swoją pracę chcą wykonać sprawnie oraz profesjonalnie. Rzęsy na pasku firmy KBarth pozwolą na niezawodne podkreślenie wzroku każdej klientki. Przekonaj się sama!

Głęboka czerń – nowość od KBarth, czyli Eco Volume Lashes, stworzone zostały w taki sposób, że wydobyto z nich najgłębszą czerń, jaką można było. Dzięki temu idealnie podkreślą każdy makijaż, wieczorowy, czy codzienny. Głęboki kolor produktu pozwoli również na to, aby dokładniej zakryć linię przyklejenia oraz naturalne rzęsy każdej Klientki. Dzięki temu będą one wyglądały niezwykle realistycznie, a inni nigdy nie zorientują się, że są to rzęsy doklejane!

Ulepszony pasek rzęs – dzięki temu rozwiązaniu produkt nie tylko lepiej trzyma się opakowania, ale także lepsza jest z nim praca. Klej, który został użyty, doskonale przytwierdza rzęsy do paska, ale także pomaga na ich szybsze oderwanie od niego, bez konieczności pomagania sobie drugą ręką. Produkt podczas odczepiania od opakowania nie zostanie również uszkodzony. Producenci zabezpieczyli pasek na kleju.

Nieziemska miękkość – producenci zadbali o wysoki komfort oraz wygodę noszenia rzęs. Dzięki swojej miękkości Klientka nie poczuje żadnego obciążenia na powiece, czy linii oka. Rzęsy są niczym chmurka, nieodczuwalne, nie przeszkadzają podczas użytkowania, a także nie uszkadzają naturalnych rzęs Klientki.

Ultra lekkość – to również sprawia, że komfort ich noszenia jest ogromny. Klientka nawet całą noc będzie mogła przetańczyć z doklejonymi kępkami, a ani przez chwilę nie poczuje ich na swojej linii oka! 

Ekologiczne opakowanie i przyjazność zwierzętom – KBarth postarał się również o to, aby ich najnowszy produkt nie był przeciwko środowisku oraz zwierzakom. Rzęsy nie był testowane na zwierzętach, natomiast pudełko, w którym zostały zapakowane, wykonano z papieru Kraft, który jest stuprocentowo biodegradowalny.

Rzęsy Eco Volume Lashes są idealnym dodatkiem na ważne okazje. Kępki mają za zadanie podkreślić oko oraz wzrok Klientki, a także podkreślić jej piękno i odciągnąć uwagę od małych niedoskonałości, co oczywiście idealnie im się udaje! Przydadzą się one podczas ślubu przyjaciółki, urodzin mamy, czy chrztu siostry, a może romantycznej rocznicy ze swoim partnerem? Olśnij każdego doskonale czarną linią długich i gęstych rzęs dzięki marce KBarth!

Warianty Eco Volume Lashes, które zostały wprowadzone na rynek, to: C 0,05; C 0,07; C 0,10; D 0,05; D 0,07; D 0,10.

Eco Volume Lashes

Jak dbać o doklejane rzęsy?

Klientka najbardziej powinna się skupić na czasie, który trzeba dać kępkom rzęs i klejowi, który został w celu doklejenia użyty, aby się utrwalił. Czas ten to mniej więcej 48 godzin, dlatego wówczas nie warto rzęs pocierać, mocniej przemywać. Do pielęgnacji takiego typu rzęs warto się przygotować. Nie należy traktować ich płynami micelarnymi, które zawierają oleje. Twarz powinno przemywać się zwykłą, letnią wodą, jednak robić to bardzo delikatnie. Najlepiej oczy po takim zabiegu wycierać papierem lub ręcznikiem toaletowym, który jest gładki, kępki rzęs mogą przyczepić się do szorstkiego ręcznika i oderwać, co może skutkować dodatkowym bólem, ponieważ takie rzęsy powinno ściągać się podczas specjalnego procesu. Podczas pielęgnacji i noszenia kępek nie należy spać na brzuchu i ocierać twarzy o poduszkę, a także warto na ten czas zaprzestać używania zalotki. 

Kępki rzęs można również traktować specjalnymi preparatami do ich pielęgnacji. Powinny zawierać one niezwykle delikatne składniki.